„Akon“ muzikos magnatas pradeda veikti „nft“ su „akoinnft“ platforma

Bitcoin repper, Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį

„Blockchain“ miestai, „Bitcoin“ naujokai ir „Twitter“ trolinimas zaisliniainamai.lt

Praėjusiais metais didžiausi pramogų pasaulio vardai kripto erdvėje sukėlė bangas, kad pritartų ar investuotų į projektus, žetonus ir įmones. Kai kurie liko, kiti išvyko, o keli atsidūrė karštame vandenyje, kad galėtų įsikurti bitcoin repper kriptografinį katilą. Taigi, pažvelkime į žymiausias prisijungusias įžymybes, išvykusius ir tuos, kurie m. Padidino susidomėjimą kriptovaliutų ekosistema.

Akonas: Afrikos kriptografinio miesto vizijos

Akonas: Afrikos kriptografinio miesto vizijos Senegalo ir amerikiečių muzikos žvaigždė Akonas yra dievinamas visame pasaulyje ne tik dėl savo populiariausių hitų, bet ir dėl ilgus metus vykusio filantropinio ir verslumo. Greitai pirmyn porą metų, ir šie planai buvo galutinai įgyvendinti ir paskelbti visuomenei.

bitcoin zerokoin

Akon City turėtų būti kriptovaliutomis varomas 6 milijardų dolerių miestas, pastatytas ant 2, arų žemės, kurį, kaip pranešama, jam dovanojo Senegalo prezidentas Macky Sallas.

Miestas bus netoli Senegalo sostinės Dakaro.

coinbazės bitcoin mainai

Pabaigos, o statybos rangos sutartis jau buvo sudaryta Amerikos inžinerijos įmonei. Pirmajame etape šalia ligoninės miestelio, prekybos centro, gyvenamųjų namų, viešbučių ir policijos komisariato bus pastatyta pagrindinė infrastruktūra, įskaitant kelius, atliekų tvarkymo tarnybas ir saulės elektrinę. Be to, pirmojo etapo statyboms buvo skirti parkai, sporto stadionas, pramonės kompleksas ir universitetas. Miestas taip pat bus labai priklausomas nuo atsinaujinančios saulės energijos.

Kaip aprašoma projekto baltojoje knygoje, tikimasi, kad antrasis plėtros etapas vyks per penkerius metus - nuo iki m.

Svarbiausi šios savaitės įvykiai

Nors Akono miestas gyvu, kvėpuojančiu ir kriptografiniu varikliu gali tapti tik m. Jam tikrai uždirbo vietą šiame sąraše. Maisie Williams, vaidinanti bitcoin repper, bet mirtiną Arya Stark TV seriale, yra dar viena įžymybė, prisijungusi prie kriptografinės bendruomenės m. Arya Stark visada darė savo.

„Akon“ muzikos magnatas pradeda veikti „nft“ su „akoinnft“ platforma

Paris Hilton, artistas extraordinaire Paris Hilton yra Amerikos įžymybė, aktorė, modelis, televizijos realybės žvaigždė, didžėjus ir dainininkas, kuris taip pat tapo žinomu verslininku per įvairias mažmeninės prekybos įmones.

Hilton per pradinės monetos aukštį pasiūlė siaubą į kriptovaliutų erdvę. Vėliau Hilton atsiribojo nuo projekto po to, kai jo įkūrėjas buvo nuteistas už smurtą šeimoje ir akumuliatorių, ir, atrodo, ji pasitraukė iš kriptografijos pasaulio - iki m.

Trumpame vaizdo įraše, kuris lapkričio 20 d.

bitcoin mining linux distro

Greitai pirmyn per mėnesį iki gruodžio 9 d. SEC pateikia Steveno Seagalo pavyzdį Nors kelios bitcoin repper įžymybės arba įžengė į kriptovaliutų erdvę, arba įnešė prasmingų įnašų, pora išėjo iš aplinkos be ceremonijų.

Seagalas buvo projekto ICO prekės ženklo ambasadorius. Šis žingsnis galų gale sukels rimtų problemų JAV vertybinių popierių ir biržų komisijoje. SEC dar kartą įspėjo įžymybes, kad įstatymai juos privalo atskleisti bet kokią kompensaciją, gautą už naudojimąsi savo socialinės žiniasklaidos platformomis vertybinių popierių reklamavimui. Tikras smalsumas ar tiesus trolis? Taip pat pora papildomų garsių įžymybių, tyrinėjančių kriptovaliutų pasaulį, naudodamosi savo socialinės žiniasklaidos platformomis, nors galbūt ir trolino nuolat uolius kriptotikius.

Aš nesuprantu bitcoin. Prašau paaiškinti tai man. Diskusijos tęsėsi kelias dienas, o Rowling nuolat teigė, kad ji vis dar nesuvokė, kaip veikia kriptovaliuta.

RAPPER TENTA ME OPRIMIR EM DEBATE! FUGIU!

Autorių taip užplūdo atsakymai, kad ji galų gale tweeted po dienos, kad ji niekada negalės prisijungti prie socialinės žiniasklaidos platformos, nesišaipydama, kad neturi Bitcoin. Linksmas įvykis ir vėlesnis kriptovaliutų bendruomenės atsakymas primena apie bitcoin repper įtaką kosmosui. Įsigijo daugiau nei mlrd. Taigi, tikėkimės, kad šie du šviesūs protai iš tikrųjų įsiliejo į vienas kito DM, kad palygintų užrašus apie visus kriptografinius dalykus.