Btc premjeras. Premjeras G. Landsbergiui dėl Baltarusijos siūlo neskubėti

Turinys

  Spausdinti Premjeras G. Landsbergiui dėl Baltarusijos siūlo neskubėti P. Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad Seime diskusijos dėl griežtesnės rezoliucijos Baltarusijai gali vykti, bet atkreipia dėmesį, kad užsienio politiką formuoja šalies prezidentas Gitanas Nausėda. Mes su juo šiuo klausimu glaudžiai bendradarbiaujame.

  btc premjeras

  Jeigu matys prezidentas, kad reikalinga dar kažkokių papildomų priemonių taikyti, galbūt jis savo nuomonę irgi pareikš. Tačiau Seimas taip pat turėtų girdėti, nes užsienio politikoje taip pat dalyvauja, kaip minėjau, prezidentas kartu su Vyriausybe, Seimu.

  btc premjeras

  Premjeras taip pat Seimui siūlo bendras pozicijas dėl Baltarusijos priimti iki plenarinio posėdžio. Pasak jo, taip būtų galima išvengti nevaisingų diskusijų. Aš manau, kad pagrindinis pareigūnas, kuris formuoja ir įgyvendina užsienio politiką — Lietuvos Respublikos prezidentas.

  btc premjeras

  O tarp politinių jėgų, frakcijų, kad surastume bendrą sprendimą, kad nepradėtume plenariniame posėdyje, kaip alat kasybos bitcoin būna, nevaisingų diskusijų, — teigė jis. Seimo opozicijos lyderis konservatorius Gabrielius Landsbergis antradienį teigė, kad Seimo rudens sesijoje bus siekiama griežtinti rugpjūčio viduryje priimtą rezoliuciją dėl Baltarusijoje vykusių prezidento rinkimų.

  btc premjeras

  Konservatorių lyderis įsitikinęs, kad Seimas turėtų tęsti pademonstruotą lyderystę situacijos Baltarusijoje klausimu. Landsbergis teigia, kad rezoliucijoje btc premjeras deklaruojama, jog Lietuva ne tik nepripažįsta A. Lukašenkos naujai išrinktu prezidentu, tačiau ir nepripažįsta jo sudaromų tarptautinių sutarčių.

  btc premjeras

  Opozicijos lyderis taip pat informuoja, kad antruoju punktu rezoliucijoje btc premjeras pritariama L. Linkevičiaus teiktam išplėstam sankcionuotam Baltarusijos pareigūnų sąrašui. Mano vertinimu, A. Lukašenkai pasirašius tokį sutarimą, įvyktų Baltarusijos de fakto aneksija.

  btc premjeras